Hakkımızda

Atölye Sen, 15 Ağustos 2008 tarihinden bu yana Eskişehir’de hizmet veren bir sanat atölyesidir.  Alanında uzman eğitmen kadromuzla verdiğimiz hizmetler, kimi öğrencimiz için profesyonelliğe bir adım kimi öğrencimizin ise hobi edinerek ruhen rahatlamasına açılan bir kapı olmuştur.

 

Atölye bünyemizde güzel sanatlar fakülte ve lisesine hazırlık, eğitim fakültesi resim bölümüne hazırlık, tiyatro konservatuvara hazırlık bölümlerinin yanında resim hobi, oyunculuk, drama, müzik, heykel, seramik gibi eğitimler bulunmaktadır.

 

Atölyemiz, 7’den 70’e herkese sanatı sevdirme amacıyla yola çıkmıştır. Yılın belirli günlerinde (Anneler günü, çocuk bayramı vb.)  duyurularını önceden yaptığımız ücretsiz sanat aktiviteleri düzenleyerek sanatla herkesi buluşturma çabası içindeyiz. Uzman eğitmenlerimiz ve içimizde bitmek bilmeyen sanat sevgisini aktardığımız öğrencilerimize keyifli deneyimler sağlamak en önemli gayemizdir.

 

Yetenek sınavlarına hazırlanmak için profesyonel bir eğitim almak veya sizi yoran hayatın günlük telaşını bir sanat dalıyla uğraşarak atmak istiyorsanız sizi Atölye Sen’e bekliyoruz…