Hobi Kursları

Hobi kursları, 7’den 70’e herkesi kapsayan, içerisinde müzikten resme heykelden seramiğe çeşitli dersler olan kapsamlı eğitimlerimizdir. Sanat ile günlük haytanın sıradanlığını bozmak, kendisine yeni bir meşgale bularak hayatını renklendirmek isteyen, ilgi duyduğu bir konuda yeteneği olup olmadığını keşfetmek isteyen herkese açıktık. Henüz ilkokula giden çocuklardan yetişkinlere kadar herkesi kapsayan eğitimlerimizde pratikte uygulayabileceğiniz yöntemler hem teorik olarak aktarılır hem de çeşitli etkinliklerle özgüveninizi arttırmanız sağlanmaktadır.

Hobi kurslarımızda yapılan grup çalışmaları, size farklı bir sosyal alan kazandırmanın yanında sanatla daha yakından ilgilenerek, bu ilgi seviyesinde bir ortamda olmanızı sağlar. bir enstrümanla, bir resimle veya tiyatroyla ilgili kurslara katılarak ufkunuzu genişletebileceğiniz hobi kurslarımızda sıkıcı teorik bilgiler eğlenerek, gülerek ve yaşayarak öğretilmektedir.

Eskişehir’de 13 yıldır müzik ve sanat kursu olarak hizmet veren Atölye Sen, çocuklarınızı güvenle emanet edebileceğiniz, keyifli vakit geçirip aynı zamanda da sanatın her dalından eğitimler alabileceğiniz bir merkez olarak hizmetlerini sürdürmektedir.