Müzik Kursları

Müzik, her yaşta yeteneğin ve yaratıcılığın gelişmesine giden yolda sonsuz bir yoldur. Atölye Sen’de sizlere bu yolda size en yakın yol arkadaşı olmak adına profesyonel eğitimler sunmaktadır. Müzile bağını ister profesyonel bir aşamaya taşımak için isterseniz de sadece keyfi olarak bir hobi edinmek için katılabileceğiniz kurslarımızda hedefinize en doğru yoldan ulaşmanız için size özel yol haritası çizilmektedir.

Müzik eğitimleri ile kariyer hedefini güzel sanatlar liselerine, konservatuvarlara taşımak isteyen öğrencilerimize profesyonellerce hazırlanan müfredata uygun eğitimler verilen atölyemizde, bu sınavların stresinden kurtulmanız için pratik uygulamalar da yapılmaktadır.

Enstrüman olarak piyano ve keman eğitimleri veren Atölye Sen, şan dersleri ile de sesinizi doğru kullanabilmeniz adına çalışmalar yapmaktadır. %100 öğrenme garantisi sunduğumuz bu eğitimlerde sadece teoride kalmıyor, belli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle bilgilerinizi pekiştirmenizi, müzik anlamında bir güven kazanmanızı sağlıyoruz.

 Eskişehir müzik kursları arasında 2008 yılından beri güvenle hizmet veren Atölye Sen, küçük, büyük her yaştan öğrencisiyle başarılı işlere imza atmış bir eğitim merkezidir

PİYANO

Her Yaşta En Doğru Şekilde Piyano Çalmayı Öğrenebileceğiniz Piyano Eğitimlerimiz

KEMAN

Akıcı Bir Şekilde Geçen Hem Eğitici Hem De Eğlenceli Keman Dersleri

ŞAN

Sesinizi Doğru Kullanabilmeyi Kazandıran Şan Eğitimlerimizde Uzman Kadromuzla Yanınızdayız

GİTAR

Gitar Çalmayı Eğlenceli Bir Şekilde Öğrenebileceğiniz Uzman Eşliğinde Dersler