Resim Kursları

İnsanlığın ilk çağlarından bu yana var olan resim,  yüzyıllar boyunca hep önem gören, bazen iletişimde bazen teknikte, bazense sadece keyfi amaçlarla kullanılmıştır. İnsanlar kimi zaman gördükleri bir olayı, anı resmetmiş, bazen se doğayı, nesneyi, bir figürü çizerek çağlar boyunca yaşatmayı başarmıştır. Günümüzde de kendini ifade etmenin en önemli aracı olarak görülen resim, Atölye Sen gibi sanat merkezleri aracılığıyla aktarılmaya ve büyüme devam etmiştir.

 

Bizler, Atölye Sen’de yaptığımız çalışmalarla hayatınıza renk katacak, her yaşta resim yeteneğiniz geliştirecek işler yapıyoruz. Fark edilen bir yeteneğin üzerine gitmek veya tamamen hobinizi geliştirmek adına katılabileceğiniz eğitimlerde kişileri özel olarak değerlendirerek bireysel ve grup eğitimleri veriyoruz.

 

Eskişehir resim kursu olarak eğitimli, profesyonel öğretmenlerimizle Güzel Sanatlar Fakültelerine, Eğitim Fakültelerinin Resim bölümüne yerleşmek isteyen öğrencilerimize önemli katkılar sağlıyor, hayallerine ulaşmalarında onları destekliyoruz.

KARAKALEM

Atölye Sen, karakalem çizim kursu ile gölgelendirme, ışık, perspektif, hacim gibi çizim tekniklerini kendinize katabileceğiniz, kapsamlı ve keyifli eğitimlerden oluşmaktadır.

YAĞLI BOYA

Yağlı boya eğitimlerimizle her yaş grubuna zihnini tuval üzerine yansıtabilmesini destekleyecek çalışmalar içermektedir.

SULU BOYA

Çocuk, genç, yaşlı herkesi sulu boya çalışmalarımızla hayal dünyasının kapılarını aralamanıza yardım ediyoruz.

AKRİLİK

Akrilik boya çalışmalarımızla görsel anlatımınızı kuvvetlendirip, bilinç altınızı ortaya dökmenize katkıda bulunuyoruz